Informacje o sklepie

Opublikowano:

O nas

Zaklinamy szarą rzeczywistość naszymi kolorowymi maseczkami! Jesteśmy rodzinną firmą, która w dobie dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości postanowiła podjąć wyzwanie i stworzyć projekt, który niesie za sobą misję – chcemy, żeby obowiązek stał się przyjemnością.

EVOmask - maseczki inne niż wszystkie

Stawiamy na najwyższą jakość, ale równie mocno zależy nam na tym, żeby każda osoba - niezależnie od wieku, czy płci - stosując się do globalnych zaleceń, czuła się komfortowo.

Klasyczne i nieoczywiste wzory oraz materiał, który jest ekologiczny, nie uczula i pozwala oddychać. Naszym celem było stworzenie produktu dla wszystkich – małych i dużych, starszych i młodszych, minimalistów i kolorowych ptaków, dla których maseczka to część outfitu.

Evolon – co to za materiał?

Cały czas powiększamy katalog wzorów, jednak materiał pozostaje bez zmian. To nasz atut i znak rozpoznawczy, z którego jesteśmy dumni.

Evolon, bo o nim mowa, to materiał z atestem Oeko-Tex (norma 100, I klasa), czyli gwarancją bezpieczeństwa. W praktyce oznacza to, że jest wolny od szkodliwych substancji, a tym samym w 100% bezpieczny dla zdrowia.

Jest antyalergiczny – w kontakcie z wrażliwą skórą nie powoduje podrażnień i zaczerwienienia, dlatego odpowiedni jest również dla dzieci. Stanowi naturalną barierę dla wszelkich zanieczyszczeń i drobnoustrojów - smogu, kurzu, bakterii, pyłków i innych alergenów. Gęsty splot mikrowłókien zapewnia odpowiednią przepuszczalność powietrza oraz odprowadza wilgoć spod maseczki.

Evolon w swojej strukturze przypomina len - jest bardzo wygodny, oddychający i niezwykle miękki.

Maseczki EVOmask – wszystko, co powinniście o nich wiedzieć

  • EVOmask jest maseczką profilowaną, co gwarantuje maksymalny komfort noszenia i zapewnia całkowitą ochronę.
  • Dostosowuje się do kształtu twarzy - perfekcyjnie zakrywa usta i nos.
  • Elastyczne gumki zakładane za uszy umożliwiają zakładanie i ściąganie maseczki w sposób higieniczny.
  • Maseczka jest wielokrotnego użytku i co ważne - nawet po wielu praniach chroni tak skutecznie, jak nowa.
  • Dostępna jest w dwóch rozmiarach dla dorosłych (M 22x15cm) i L 24x16cm) oraz w jednym uniwersalnym rozmiarze dla dzieci w przedziale wiekowym 5-10 lat
  • Możecie prać ją w temperaturze 60 stopni – nie ulegnie zniszczeniu, a wszystkie zanieczyszczenia i mikroorganizmy zostaną usunięte.
  • Jest w 100% przyjazna środowisku – posiada znak ECO-Friendly - spełnia europejskie normy ochrony środowiska.
  • To produkt polski – kupując ją wspierasz rodzinny rynek i rodzinny biznes.
  • Gramatura materiału to 80g/m2.
  • Skład: 70% poliester 30% poliamid